Kategoriler
Alüminyum Cam Vitrin


Alüminyum profilli cam vitrinler :
  Endüstriyel ekipmanlarının yanı sıra Semiz Endüstri olarak müşterilerimizin üretimini yapmış olduğu ürünleri sergileme stantları ürünlerimiz bulunmaktadır.
  Özel formlu alüminyum vitrinlerimiz sayesinde müşterilerimiz daha ergonomik, düzenli ürün sergilenmesi imkanı sunmaktadır ve üretim numunelerini dış etkenlerden koruyarak sergileme fırsatı bulmaktadır.
  Firma içinde bulunan sunum ve bekleme salonlarında stantlarımız kullanılmaktadır stantlar bu kullanımın yanı sıra,bayi teşhir stantları,sağlık birimleri ekipman ve ilk müdahale odaları gibi çok farklı alanlarda da kullanılmaktadır.   
   Semiz Endüstri olarak kaliteli işçiliğimiz ile üretimini yapmış olduğumuz vitrinler büyük parça sunumlarında camsız doğal yüzeyli olarak veya istek üzerine cam veya pleksi dış yüzeyli gerektiğinde yüksekliği ayarlanabilen raflı olarak da müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.
  Vitrinlerimiz de menteşeli kapak dışında sürgü kapaklı dolaplarımızda bulunmaktadır,farklı taşıma kapasitesine sahip olan raflarımız ise müşterimizin isteğine göre yapılacak hesaplar sonunda belirlenecek kriterlere uygun olarak özel olarak üretilmektedir.

  Ürünlerimiz genel olarak kauçuk plastik üretimi yapan firmalar,satış ofisleri,bölge müdürlükleri,doğrudan ürün satış noktaları yanı sıra kesici takım üreticileri ile fabrikalar ve kurumlarda revir-acil müdahale odaları gibi  bölümlerinde kullanılmaktadır.Alüminyum Cam Vitrinler Semiz Endüstri bünyesinde yapılmakta olup farklı ölçülerde müşterinin isteğine uygun üretimi yapılabilmektedir. Kullanılan alüminyum profil renkleri eloksal gri olup diğer tavan ve taban renkleri değişebilmektedir. Alüminyum virtinler ürünleri sergilemek için birçok sektörde kullanılabilir. 

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)