Kategoriler
Anahtar Dolabı

 Anahtar Dolabı:

 Anahtar dolabı firmalardaki farklı kısım,departman kapıları ile acil durumda kullanılacak kapıların,depoların ve araçların anahtarlarının stok yapılması amacı ile kullanılmaktadır.

Anahtar dolapları sayesinde anahtar teslim alanları belirlenmiş olduğundan işletmelerde anahtar arama konusunda kaybedilen zaman  kayıplarının ve güvenlik sorunlarının önüne geçilmiş olunur.

  Anahtar dolaplarımız 20-40-60-80-100 lü olarak belli standartlarda üretilse de gerektiğinde 260 adet gibi adetlere ulaşılan tek dolaplar da üretilmektedir daha fazla kapasiteli dolaplarda proje bazlı olarak  yapılabilmektedir.

  Anahtar dolaplarımız Semiz Endüstri firmasının kalite ve bilgi birikimi ile üretilirken müşterilerin isteğine uygun olarak şeffaf veya renkli pleksi kapaklı-cam kapaklı veya içi görünmeyen alüminyum kaplı yüzeyli olarak üretilebilmektedir müşterilerimizin ihtiyacına göre anahtarlı ve anahtarsız olarak üretilmektedir.

  İhtiyaç durumunda anahtar dolapların yanında istenen site bilgileri,fabrika bilgi dosyaların ve araç takip dosyaları içinde dolaplarınıza da teklif verebilmekteyiz.

  Anahtar dolaplarımız  

  Fabrikalarda,otellerde,siteler,sanayi bölge müdürlükleri,otoparklar,

  okullarda,belediyelerde,gemilerde,araç satış merkezlerinde,banklarda,alışveriş merkezlerinde,vale dolabı olmak üzere bir çok müşteri kitlesine hitap etmektedir. 

  İşletmeniz için estetik, modern, şık ve kullanışlı görünüme sahip çekmece ve masanızdaki anahtarların dağınıklığına son verecek pratik bir çözüm.
  Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)