+90 224 441 65 65
19.04.2022

Telefon dolabı Bursa

Telefon dolabı

Semiz bir cep telefonu perakende servisidir. Cep telefonu ahizeleri, SIM kart gibi mobil aksesuarlar, cep telefonu kapakları, hafıza çubukları, şarj cihazları, hoparlörler ve daha fazlasını satıyoruz. Ayrıca tüm lokasyonlarda cep telefonlarımız ve mobil aksesuar servis merkezlerimiz bulunmaktadır. Servis merkezlerimiz en son teknoloji ile donatılmıştır. Çok çeşitli cep telefonlarına alışkın olan cep telefonlarını sığdırabiliyoruz. Cep telefonu tamir ve değişimlerinde müşterilerimize yardımcı olmak için uzmanlaşmış yüksek nitelikli bir personelimiz var. Www.semiz.com.tr web sitemizi ve 02244416565 numaralı telefonumuzu cep telefonunuza eklemeyi unutmayın.

Detaylar
19.04.2022

Çok Gözlü Kilitli Dolap

İyi bir çok bölmeli dolabın çeşitli özellikleri vardır, ancak en önemlisi dayanıklılığıdır. İdeal olarak, değerli eşyaların kaybolmasını önlemek için dayanıklı kilitlere ve anahtarlara sahip olmalıdır. Ayrıca, farklı öğelerin verimli bir şekilde depolanmasını sağlayacak kadar büyük olmalıdır. Dolapların doğru rengi ve tasarımı ortama uygun olmalıdır. İyi bir çok bölmeli dolap, kullanıcıları için çeşitli faydalar ve memnuniyet sunacaktır. Farklı çok bölmeli dolap türlerini inceleyebilirsiniz. Yüksek kullanım alanları için dayanıklı, uzun ömürlü bir malzeme esastır. Dayanıklı, estetik açıdan hoş bir malzeme, dolaplarınızın uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Neme karşı dayanıklı ve katmanlara ayrılmayan katı HDPE plastikten yapılmış olanı seçin. Bu dolaplar ayrıca grafitileri çıkarması kolay mat bir dokuya sahiptir. Üretici, genel dolap boyutlarını ve renk seçimini gösteren mağaza çizimleri sağlamalıdır. Mağaza çizimleri, mevcut tüm renk yelpazesini ve ayrıca seçilen renkteki malzemenin fiziksel bir örneğini içermelidir. Çok Bölmeli Dolaplar, iş kıyafetlerini kişisel olanlardan ayırmak için kullanılabilir. Örneğin tıbbi bir ofiste, kişisel giysileri ve kirli iş kıyafetlerini ayrı tutmak, çapraz enfeksiyonu önlemeye yardımcı olacaktır. İş kıyafetleri zamanla kirlenebileceğinden endüstriyel işyerleri de bu tip dolaplardan yararlanabilir. Çok amaçlı bir dolap kullanmak, projelerin düzenli tutulmasına ve enfeksiyon riskinin en aza indirilmesine yardımcı olabilir. En iyi seçenek, çok seviyeli Çok Bölmeli Dolaplara yatırım yapmaktır.
Detaylar
19.04.2022

Elektronik Saklama Dolabı

Elektronik Saklama Dolabı

Son zamanlarda, Electronic Storage Locker'ın envanter ağını etkileyen bir güvenlik ihlali oldu. Bu, kullanıcıların kredi kartları da dahil olmak üzere verilerinin güvenliği konusunda endişe duymalarına neden oldu. Bu cihazı kullanarak bilgilerinizi nasıl güvence altına alacağınıza dair bazı ipuçları. Bu cihazı kişisel bilgilerinizi saklamak ve almak için de kullanabilirsiniz. İşte bu depolama cihazının diğer birkaç avantajı. Sonuçta, kim değerli verilerini güvende tutmak istemez ki?

Etkili bir Elektronik Saklama Dolabı Pazar araştırması, büyüme ve gelişme için temel istatistikler ve rehberlik sağlayacaktır. Rapor, bu pazarın rekabet ortamı ve büyüme potansiyeli ile birlikte gelir ve kar tahminleri hakkında ayrıntılı bilgiler içerir. Ayrıca şirket profilleri ve fiyat trendleri de dahil olmak üzere sektördeki kilit oyuncular hakkında ayrıntılı bilgiler içerir. Ayrıca ortaya çıkan trendler hakkında bilgi edinebilecek ve rekabet ortamını analiz edebileceksiniz. Yeni bir ürün lansmanı yapmak istiyorsanız bu rapor, hangi müşterileri hedefleyeceğinizi belirlemenize yardımcı olabilir.

Daha fazla özellik için akıllı bir Elektronik Saklama Dolabı seçin. Bu dolaplar, RFID, barkod ve şifre dahil olmak üzere 3 gelişmiş açma işlevini birleştirir. SmartKey Locker sistemleri ayrıca daha büyük öğeleri bir anahtar kadar verimli bir şekilde takip edebilir. Akıllı bir dolap, birden fazla kullanıcı için kişisel bir metal depolama alanı olarak da kurulabilir. Ayrıca esnek ve özelleştirilebilir ayarlara sahiptir. Özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için standart veya özelleştirilmiş bir soyunma sistemi arasından seçim yapabilirsiniz. Morse Watchmans akıllı anahtar sistemi hem küçük hem de büyük dolaplarla uyumludur.
Detaylar
19.04.2022

Mesai saatinde cep telefonu kullanımı yasak mı ?

MESAİ SAATİNDE CEP TELEFONU KULLANIMI

Mevcut çalışma, Çinli çalışanlarda çalışma saatlerinde akıllı telefon bağımlılığının etkilerini incelemektedir. Ayrıca çalışma saatlerinde akıllı telefon kullanımının psikolojik öncüllerini de belirleyecektir. Çalışma, hedef gruba bütüncül bir odaklanmayı vurguladığı için, amaçlarına ulaşmak için nitel bir araştırma tasarımı kullanmıştır. Hal böyle olunca da akıllı telefon bağımlılığı olgusunun mesai saatleri içinde daha iyi anlaşılmasını sağlaması muhtemeldir.

İşverenlerin, bu tür kullanımla ilgili kuralları ve sorumlulukları ana hatlarıyla belirten bir cep telefonu politikası uygulaması önemlidir. Ancak, bir cep telefonu politikasına sahip olmak yeterli değildir. İşverenler ayrıca çalışanlarına mesai saatleri içinde cep telefonlarını kullanmamaları konusunda net bir beklenti belirlemelidir. Yöneticileri gün boyunca cep telefonlarını kullanıyorsa, çalışanların şirketlerinin politikasına saygı duymaları pek olası değildir.

Sonuç olarak, cep telefonu kullanımının çevreye etkisi azalır. Genel olarak, metin mesajları sesli aramalardan daha az rahatsız edicidir. O kadar dikkat dağıtmazlar ve etraftakiler yakındayken bile müdahaleci olmayan bir şekilde gönderilebilir veya alınabilirler. Metin mesajları, tamamen sessizlik gibi, telefon görüşmelerinin uygun olmadığı durumlarda da kullanılabilir.

Ayrıca cep telefonları kamusal alanın geçirgenliğini azaltarak geleneksel etnik grupların marjinalleşmesini azaltır. Mesai saatleri içinde cep telefonu kullanırken insanlar birbirleriyle etkileşime girmeyebilir ve bireylerin uzayda sürekli hareket etmeleri muhtemelen onlar üzerinde zararlı etkilere neden olabilir. Bu nedenle mesai saatleri içinde, hatta mesai saatleri dışında bile cep telefonu kullanımının kapsamını izlemek önemlidir.

Çalışmanın bulguları, işyerinde akıllı telefon bağımlılığının psikolojik öncüllerini keşfetmek için daha fazla araştırmaya ihtiyaç olduğuna işaret ediyor. Bu etkiler önemliyse, şirketler çalışan performansını iyileştirmek ve bağımlılığın ortaya çıkmasını önlemek için müdahaleler tasarlayabilir. Bu çalışma aynı zamanda akıllı telefon kullanımı ile işyeri sosyal sermayesi arasındaki ilişkinin önceden düşünülenden daha karmaşık olduğunu öne sürüyor. Çalışma ayrıca çalışma saatlerinde akıllı telefon kullanımının iş performansını ve işyeri sosyal sermayesini iyileştirdiğini gösteriyor. Akıllı telefon kullanımının bu olumlu etkileri, akıllı telefon kullanımındaki artan eğilimi açıklamaya yardımcı olabilir.

Cep telefonlarının aşırı kullanımı işyeri güvenliğini azaltmanın yanı sıra çalışanların üretkenliğini de engellemektedir. İşverenler, çalışanların cep telefonu kullanımını yasaklayamasa da, çalışanların mesai saatleri içinde kullanımlarını sınırlamaları teşvik edilmelidir. Çalışanların mesai saatleri içinde cep telefonlarını kaç kez kullanabileceğini sınırlamaya yardımcı olmak için, birçok çalışan telefonlarını bir masa çekmecesinde tutmayı tercih ediyor. Sık sık kontrol ederler, ancak sadece durum gerektiriyorsa.

Kamusal alanlarda cep telefonu kullanımının toplum üzerinde kısıtlayıcı bir etkisi olabilir. Cep telefonları, boş zamanları doldurmak için yeni teknoloji haline gelebilir. Gelecekteki araştırmalar, cep telefonu kullanımının ticari reklamcılık ve siyasi haberler gibi bilgilere erişimi azaltıp azaltmadığını belirleyecek. Kamusal alan üzerindeki etki, daha fazla araştırma ve daha fazla çalışma ile belirlenecektir. Ve uzun vadeli sonuçlar henüz belirlenmedi.


Cep telefonlarının mesai saatleri içerisinde telefon dolabı gibi muhafaza dolaplarına koyarak, işletme içi personel kontrolü sağlanabillir. 

Detaylar
19.04.2022

Emanet dolabı Bursa

Emanet dolabı

Değerli eşyalarınızı güvenli bir yerde saklamanız gerekiyorsa, bir kilitli dolap pratik bir çözümdür. Genellikle duvara monte edilmeli ve dikey destekler arasında boşluk olmalıdır. Güvenliğini sağlamak için kablolardan, borulardan ve birbirine dolanabilecek diğer nesnelerden uzağa kurulmalıdır. Çocukların veya evcil hayvanların ziyaret edebileceği bir alana kilitli dolap kurmak istiyorsanız, sağlam bir zemine ve iki tarafında yeterli alana sahip uygun bir yer bulmalısınız.

COVID-19 salgını nedeniyle güvenlik dolaplarına olan talep düştü. Vakaların artmasıyla birlikte insanlar daha çok sağlık konularına odaklanıyor. Ayrıca hammadde fabrikalara ulaşamadığı için kilitli dolaplara olan talep azalmıştır. Bununla birlikte, pandemi iyi bir şekilde ele alındığında, bu dolaplara olan talebin artması bekleniyor. Okulunuz veya iş yeriniz için bir kilitli dolap satın almayı düşünüyorsanız, mevcut seçenekleri göz önünde bulundurmalısınız.

Yangına dayanıklı bir dış mekan güvenlik dolabına ihtiyacınız varsa, Justrite 912160 2 Saatlik Yangına Dayanıklı Dış Mekan Güvenlik Dolabını düşünebilirsiniz. Bu dolap hava koşullarına dayanıklıdır ve NFPA 30 'un ve EPA yönetmeliklerinin gerektirdiği tüm standartları karşılar. Sızdırmaz yapıya, galvanizli çelik ızgara zeminine sahiptir ve çoğu güvenlik kilidi ile uyumludur. Justrite 912160 2 Saatlik Yangın Dereceli Dış Mekan Güvenlik Kilidi de mükemmel bir seçimdir ve EPA yönetmeliklerine uygundur.

Detaylar
19.04.2022

Telefon dolabı Semiz

Semiz bir cep telefonu perakende servisidir. Cep telefonu ahizeleri, SIM kart gibi mobil aksesuarlar, cep telefonu kapakları, hafıza çubukları, şarj cihazları, hoparlörler ve daha fazlasını satıyoruz. Ayrıca tüm lokasyonlarda cep telefonlarımız ve mobil aksesuar servis merkezlerimiz bulunmaktadır. Servis merkezlerimiz en son teknoloji ile donatılmıştır. Çok çeşitli cep telefonlarına alışkın olan cep telefonlarını sığdırabiliyoruz. Cep telefonu tamir ve değişimlerinde müşterilerimize yardımcı olmak için uzmanlaşmış yüksek nitelikli bir personelimiz var.

Www.semiz.com.tr web sitemizi ve 02244416565 numaralı telefonumuzu cep telefonunuza eklemeyi unutmayın.

Detaylar
14.04.2022

Telefon dolabı

Telefon dolabı

Bu telefon kabini, kolay tanımlama için şeffaf ön yüzlere sahiptir. Telefonlar için ayrı açıklıklara sahip numaralı bölmelere sahiptir. Dolaplar, telefonların zarar görmesini engelleyen darbe emici paspaslarla donatılmıştır. Dolap duvara monte edilebilir. Çeşitli renk ve boyutlarda gelir. Tasarımı, istediğiniz cihazı bulmanızı da kolaylaştırır. İşte satın almadan önce bilmeniz gereken bazı özellikler. Ne kadar pratik olduğuna şaşıracaksınız!Telefon dolabı

Bu telefon kabini, kolay tanımlama için şeffaf ön yüzlere sahiptir. Telefonlar için ayrı açıklıklara sahip numaralı bölmelere sahiptir. Dolaplar, telefonların zarar görmesini engelleyen darbe emici paspaslarla donatılmıştır. Dolap duvara monte edilebilir. Çeşitli renk ve boyutlarda gelir. Tasarımı, istediğiniz cihazı bulmanızı da kolaylaştırır. İşte satın almadan önce bilmeniz gereken bazı özellikler. Ne kadar pratik olduğuna şaşıracaksınız!

Detaylar
14.04.2022

Telefon Dolabı

Telefon Dolabı

Detaylar
13.04.2022

Emanet Dolabı

Emanet dolabı ve Telefon Dolabı 

Pesonel için telefon emanet dolapları üretimi için semiz endüstri doğru adres!

İşletmenize  bir kilitli dolap takmayı düşünüyorsanız, birkaç adımı izleyerek bunu kendiniz yapabilirsiniz. İlk olarak, kasanın gizlenebileceği bir alan seçin. Güvenlik dolabı için döşeme tahtalarındaki alanı işaretlediğinizden emin olun. Ardından istediğiniz yere bir delik açın ve kasayı içine indirin. Yerleştirildikten sonra, deliği betonla doldurun ve kurulum için her iki tarafta fazladan birkaç inç bırakın. Kurulduktan sonra betonu mala veya başka bir cisimle düzeltin.

Detaylar
13.04.2022

Cep telefonu dolabı

Cep telefonu dolabı

Detaylar
13.04.2022

Telefon dolabı

Telefon dolabı fiyatları ?

Bu yazımızda Telefon dolabı fiyatlarını ve hangi özellikleri aramamız gerektiğini tartışacağız. Bilgilendirilmiş bir karar vermek için ihtiyaç duyduğunuz bilgileri bulacaksınız. Telefon dolabı fiyatınızı belirlerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini burada bulabilirsiniz. Ve özel teklifler ve indirimler için kontrol etmeyi unutmayın. Ancak nihai kararınızı vermeden önce, bazı ipuçları için bu makaleyi okuyun. Ardından güvenle kaliteli bir telefon dolabı satın alabilirsiniz. Yaptığına sevineceksin!

Detaylar
13.04.2022

Telefon dolabında nelere dikkat edilmeli ?

Telefon dolabında nelere dikkat edilmeli ?

Bir telefon dolabı satın almak harika bir fikir olsa da, satın almadan önce akılda tutulması gereken bazı şeyler var. Bu dolaplar, kaybolan ve çalınan cep telefonları sorununa güvenli ve kullanışlı bir çözüm sunar. Tipik olarak, cep telefonu dolapları, siyah toz boya kaplamalı 21 gauge çelikten yapılmıştır. Dolaplar duvara monte edilebilir veya düz bir yüzeye yerleştirilebilir. Üniteler, asma kilitle kilitlenebilir çileler ve tuş kilitleri ile birlikte gelir. Tamamen monte edilmiş halde gönderilirler.

Detaylar
13.04.2022

Telefon Dolabı nedir ?

Telefon Dolabı nedir ?

Cep telefonu dolapları çeşitli işletmeler tarafından kullanılmaktadır. Bu şirketler güvenlik bilincine sahiptir ve bu dolaplar, çalışanlara ve müşterilere akıllı telefonlar ve dijital kameralar gibi kişisel cihazları saklamaları için güvenli bir yer sağlar. Bu cep telefonu dolapları, telefonlarınızı güvenli ve davetsiz misafirlerin ellerinden uzak tutmak için tasarlanmıştır. Ancak, ofisiniz veya işiniz için bir telefon dolabı almayı düşünüyorsanız, bu ürünün faydalarını ve dezavantajlarını bilmelisiniz.Telefon dolabı için diğer web sitemizi inceleyebilirsiniz. 

Detaylar
11.04.2022

Personel Telefon Dolabı

Semiz Endüstri imalatı Personel Telefon Dolabı

Detaylar
11.04.2022

Telefon Dolabı imalat ve satışı

Semiz Endüstri alüminyum telefon dolabı imalat ve satışını gerçekleştirmektedir. 

Detaylar
media
12.01.2021

Posta Kutusu

Posta Kutusu

Detaylar
media
12.01.2021

Elektronik kilitli emanet dolabı

Elektronik kilitli emanet dolabı

Detaylar
media
12.01.2021

Değerli eşya dolabı

Değerli eşya dolabı

Detaylar
media
12.01.2021

Telefon Emanet Dolabı

Telefon Emanet Dolabı

Detaylar
media
12.01.2021

Personel Bordro Kutusu, Personel Posta kutusu

Personel Bordro Kutusu, Personel Posta kutusu

Detaylar
media
12.01.2021

5s Kalite Panosu, Asakai Panosu, Bilgi Panosu

5s Kalite Panosu, Asakai Panosu, Bilgi Panosu 

Detaylar
media
12.01.2021

Temizlik Standı, 5s, Asakai

Temizlik Standı, 5s, Asakai 

Detaylar
media
12.01.2021

Ürün Teşhir Standı

Ürün Teşhir Standı 

Detaylar
media
12.01.2021

Telefon, Tablet, Rf El terminali şarj dolabı

Telefon, Tablet, Rf El terminali  şarj dolabı 

Detaylar
media
12.01.2021

Telefon ve cüzdan dolabı

Telefon ve cüzdan dolabı

Detaylar
media
12.01.2021

İş güvenliği Baret Dolabı

İş güvenliği Baret Dolabı

Detaylar
media
11.01.2021

Emanet Dolabı

Telefon ve değerli eşyalar için emanet ve telefon dolabı imalatı yapan firmamız Bursa ilindedir.  Okullara  işyerlerine, fabrikalara ve özellikle imalat yapan işletmelere iş güvenliği ve zaman tasarrufu sağlar. Uygun fiyatlı telefon dolabı ve emanet dolabı . Telefon dolabı fiyatları. Emanet dolabı fiyatları. 

Detaylar
media
11.01.2021

İlan Panosu

İlan Panosu 

Detaylar
media
11.01.2021

5S Asakai Sistem Panoları Yazı Tahtası - Kumaş zemin

5S nedir?: 5S Tekniği bir iş yerinin artık ihtiyaç duyulmayan malzemenin kaldırmasına (ayıklama), verimliliği ve akışı optimize etmek (düzenleme) için öğeleri düzenlemek, sorunları daha kolay tanımlamak (temizleme), renk uygulamak alanı temizlemek için yardımcı olur. Diğer alanlarla tutarlı kalmak için kodlama ve etiketleme (standartlaşma) ve iş yerini uzun vadede (disiplin) organize tutacak davranışlar geliştiren bir tekniktir.

5S Tekniği kapsamında kullanılan talimatların düzenlenmesi için kumaş kaplı pano yardımıyla tam olarak  uygulanması mümkündür. 

Detaylar
media
09.01.2021

Telefon dolabı

Telefon dolabı imalatı yapan  Semiz Endüstri 2014 yılından bu güne kurumsal müşterilerine htelefon dolabı konusunda hizmet vermektedir.

Detaylar
media
media
media
09.01.2021

Cep Telefonu Dolabı

Cep telefonu dolabı imalatı 

Detaylar
Kategoriler