+90 224 441 65 65
Elektronik Saklama Dolabı

Son zamanlarda, Electronic Storage Locker'ın envanter ağını etkileyen bir güvenlik ihlali oldu. Bu, kullanıcıların kredi kartları da dahil olmak üzere verilerinin güvenliği konusunda endişe duymalarına neden oldu. Bu cihazı kullanarak bilgilerinizi nasıl güvence altına alacağınıza dair bazı ipuçları. Bu cihazı kişisel bilgilerinizi saklamak ve almak için de kullanabilirsiniz. İşte bu depolama cihazının diğer birkaç avantajı. Sonuçta, kim değerli verilerini güvende tutmak istemez ki?

Etkili bir Elektronik Saklama Dolabı Pazar araştırması, büyüme ve gelişme için temel istatistikler ve rehberlik sağlayacaktır. Rapor, bu pazarın rekabet ortamı ve büyüme potansiyeli ile birlikte gelir ve kar tahminleri hakkında ayrıntılı bilgiler içerir. Ayrıca şirket profilleri ve fiyat trendleri de dahil olmak üzere sektördeki kilit oyuncular hakkında ayrıntılı bilgiler içerir. Ayrıca ortaya çıkan trendler hakkında bilgi edinebilecek ve rekabet ortamını analiz edebileceksiniz. Yeni bir ürün lansmanı yapmak istiyorsanız bu rapor, hangi müşterileri hedefleyeceğinizi belirlemenize yardımcı olabilir.

Daha fazla özellik için akıllı bir Elektronik Saklama Dolabı seçin. Bu dolaplar, RFID, barkod ve şifre dahil olmak üzere 3 gelişmiş açma işlevini birleştirir. SmartKey Locker sistemleri ayrıca daha büyük öğeleri bir anahtar kadar verimli bir şekilde takip edebilir. Akıllı bir dolap, birden fazla kullanıcı için kişisel bir metal depolama alanı olarak da kurulabilir. Ayrıca esnek ve özelleştirilebilir ayarlara sahiptir. Özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için standart veya özelleştirilmiş bir soyunma sistemi arasından seçim yapabilirsiniz. Morse Watchmans akıllı anahtar sistemi hem küçük hem de büyük dolaplarla uyumludur.
  • Apr 19, 2022
Kategoriler