+90 224 441 65 65

Emanet dolabı

Değerli eşyalarınızı güvenli bir yerde saklamanız gerekiyorsa, bir kilitli dolap pratik bir çözümdür. Genellikle duvara monte edilmeli ve dikey destekler arasında boşluk olmalıdır. Güvenliğini sağlamak için kablolardan, borulardan ve birbirine dolanabilecek diğer nesnelerden uzağa kurulmalıdır. Çocukların veya evcil hayvanların ziyaret edebileceği bir alana kilitli dolap kurmak istiyorsanız, sağlam bir zemine ve iki tarafında yeterli alana sahip uygun bir yer bulmalısınız.

COVID-19 salgını nedeniyle güvenlik dolaplarına olan talep düştü. Vakaların artmasıyla birlikte insanlar daha çok sağlık konularına odaklanıyor. Ayrıca hammadde fabrikalara ulaşamadığı için kilitli dolaplara olan talep azalmıştır. Bununla birlikte, pandemi iyi bir şekilde ele alındığında, bu dolaplara olan talebin artması bekleniyor. Okulunuz veya iş yeriniz için bir kilitli dolap satın almayı düşünüyorsanız, mevcut seçenekleri göz önünde bulundurmalısınız.

Yangına dayanıklı bir dış mekan güvenlik dolabına ihtiyacınız varsa, Justrite 912160 2 Saatlik Yangına Dayanıklı Dış Mekan Güvenlik Dolabını düşünebilirsiniz. Bu dolap hava koşullarına dayanıklıdır ve NFPA 30 'un ve EPA yönetmeliklerinin gerektirdiği tüm standartları karşılar. Sızdırmaz yapıya, galvanizli çelik ızgara zeminine sahiptir ve çoğu güvenlik kilidi ile uyumludur. Justrite 912160 2 Saatlik Yangın Dereceli Dış Mekan Güvenlik Kilidi de mükemmel bir seçimdir ve EPA yönetmeliklerine uygundur.

  • Apr 19, 2022
Kategoriler